بلاگ

سایبان مغازه در جنوب تهران

سایبان مغازه در جنوب تهران

سایبان مغازه در جنوب تهران در اشکال و اندازه های مختلف وجود دارد و می تواند چیزی باشد که مغازه ، رستوران ، کافه یا … شما را از رقابت جدا کند.

گزینه های مختلفی وجود دارد و بنابراین در اینجا ما فقط یک عکس فوری ارائه خواهیم داد تا به شما ایده بدهیم.

رایج ترین نوع سایبان مغازه سایبان جمع شونده استاندارد در جنوب تهران است. سایبان های کاج برای این برنامه ایده آل هستند ، اما اگر شما به چیز دیگری نیاز داشته باشید ، ما گزینه های دیگری از تامین کنندگان در دسترس داریم.

سایبان مغازه در جنوب تهران این مزیت بزرگ را دارند که می توانند پنجره های وسیع را بپوشانند و بسته به ارتفاع های ثابت موجود ، تا 3.5 متر نیز پیش بینی دارند. می توان از طریق برق یا دستی کار کرد و می توانیم علامت گذاری و آرم هایی را که برای همیشه روی پارچه قرار می گیرند داشته باشیم.

مطالعه بیشتر: سایبان چتری در دماوند

علاوه بر این ، ما سایبان های پنجره و درب مخصوص کالسکه از نوع اروپایی که بعضی از آنها سایبان های هلندی نیز نامیده می شوند را موجود داریم. آنها دارای یک قاب آلومینیومی با سقف پارچه ای هستند و در صورت لزوم می توانند در برابر ساختمان جمع شوند ، اما به طور معمول نصب می شوند و برای همیشه در جای خود باقی می مانند. آنها قادر به عرض تا 6 متر و پروژه تا 1.3 متر هستند. نمی توان به آنها پیوست اما یک ردیف از این سایبان ها فوق العاده به نظر می رسند. سیستم عامل های الکتریکی و دستی در دسترس هستند ، با این حال این سبک از سایبان واقعا مناسب جمع شدن نیست.

اگر پنجره های بسیار قوسی دارید ، یا اگر به سایبانی در جنوب تهران با شکل بیشتر نیاز دارید ، ما می توانیم سایبان هایی به شکل گنبد تهیه کنیم که می توانند عرض آنها 4 متر و 1.8 متر باشد.

در آخر سایبان گوه ای موجود است. با مشخصات مدرن تر ، این سایبان می تواند عرض ها را تا 6 متر و تا 1.3 متر را گسترش دهد. این قابل جمع نیست و مجهز به دنده های جانبی آلومینیومی است.

سایبان مغازه در جنوب تهران اولین چیزی است که مشتری شما هنگام نزدیک شدن به محل فروش شما می بیند – اولین برداشت ها را به خود تغییر دهید!

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *