سایبان
سایبان کاج

سایبان

سایبان  را می توانیم به عنوان یک روکش خارجی در بالای درب ساختمان ها ، پنجره ، حیاط ، فضای بیرونی  هتل و رستوران ها و … استفاده کنیم که به عنوان یک وسیله برای جلوگیری از تابش مضر نور و اشعه های خورشید یا بارش برف و باران استفاده می شود.همچنین سایبان فضای محیط را تا چند درجه خنک تر می کند.

واژه سایه بان در اصل به عنوان محافظ در برابر خورشید می باشد و در طراحی و نمای بیرونی ساختمان  تاثیر بسزایی دارد ، همچنین تنوع در انواع مختلف سایبان امروزه این امکان را به ما می دهد که قدرت انتخاب بالایی در استفاده از آن داشته باشیم.

لازم به ذکر است که قرار گرفتن در معرض نور خورشید به میزان کافی برای افراد فواید زیادی دارد اما اگر به مدت طولانی باشد بسیار مضر است ممکن است منجر به بروز سرطان شود ، به همین دلیل از گذشته های خیلی دور از وسیله ای مانند سایبان برای محافظت در برار عوامل آب و هوایی مخصوصا نور خورشید استفاده می شود.

سایه بان ها به طور کلی به دو دسته تقسیم می شوند : 1-سایه بان های ثابت  2- سایه بان های متحرک ( مانند سایه بان برقی و .. )

  • سایه بان های ثابت : چارچوب و پایه آن ثابت می باشد و معمولا در مکان هایی به کار می رود که نیاز به جا به جایی زیاد آن وجود ندارد و به طور مثال برای  سقف حیاط و پارکینگ ها یا  جلوی مغازه ها استفاده می شود.
  • سایه بان های ثابت ( سایه بان برقی ) : به این نوع سایه بان ها اتوماتیک نیز گفته می شود. کنترل و باز و بسته کردن آن از طریق یک remote (کنترل از راه دور) انجام می شود.
shopping-online

سفارش سایبان

همین حالا سایبان خود را سفارش دهید

انواع سایبان ها

سایبان ها با توجه به مکانی که نصب می شوند انواع مختلفی دارند.که در ادامه آن ها را معرفی می کنیم.

سایبان بالکن

سایبان بالکن ، همان طور که از نام آن مشخص است ، سایه بان بالکن در بالکن ساختمان ها ، برای محافظت افراد یا اشیا در برابر باد ، باران ، نور خورشید ، تگرگ یا برف و … نصب می شود.

مزایای سایبان بالکن

با نصب سایه بان بالکن ، نمای ساختمان را می توانیم زیبا تر کنیم و دمای ساختمان را تا 30 درجه سانتی گراد خنک تر کنیم. جنس خود سایه بان بالکن در برابر رطوبت و زنگ زدن مقاوم می باشد و لازم به ذکر است که سایه بان های بالکن از تنوع بالایی برخوردار هستند و مطابق با سلیقه خود می تونیم آن را انتخاب کنیم.

انواع سایبان بالکن : 1- برقی (اتومات) 2- دستی 3- تاشو 4- بالکن شفاف

سایبان مغازه

باید در انتخاب سایبان مغازه دقت کنید زیرا نمای بیرونی و اصلی مغازه شما را شامل می شود و باعث ماندگاری بیشتر محصولات مغازه می شود. مغازه دار می تواند به صورت دستی یا از طریق remote آن را باز یا بسته کند.

در صورت تمایل برای بهتر شدن نمای مغازه و معرفی آن ، می توان لوگو یا تبلیغ مورد نظر را بر روی سایبان چاپ کند.

قیمت این نوع سایه بان ها بر اساس جنس و متریالی که در آن به کار رفته است می باشد.اگر آلیاژی از آلمینیموم باشد در برابر زنگ زدگی مقاوم می باشد.

سایبان برقی

سایه بان های برقی بر اساس سایز و اندازه شان ، از طریق ریموت مورد استفاده قرار می گیرند.این نوع سایه بان ها هنگام بسته شدن می توانند هماهنگ با ساختمان باشند که دیگر فضایی را اشکال نمی کنند ،که خود جزو مزیت سایبان برقی به حساب می آید.

سایبان برقی به مردم این امکان را می دهد که بتوانند از فضای اطرافشان لذت کامل را ببرند. به خاطر کابرد بالایی که دارد این اجازه را به ما می دهد که از آن در فضاهایی همچون استخر ها ، بالکن ها ، هتل ها ، رستوران ها ، کافه ها ، مکان های تفریحی ساحلی ، استخر های رو باز و … امروزه به شدت مورد استفاده قرار می گیرد به همین دلیل مشتریان می توانند بدون نگرانی و استرس از آسیب نور خورشید یا بارش باران در کنار هم زمان را سپری کنند..

اگر نصب کنندگان سایبان برقی مهارت کافی داشته باشند مسلما این سایه بان ها کیفیت بهتری نیز خواهند داشت. و ما باید جنس سایه بان خود را حتما متناسب با محیط زندگی انتخاب کنیم و سفارش دهیم مثلا اگر در مناطث شمالی کشور هستیم باید جنس آن بسیار عایق در برابر رطوبت محیط باشد یا اگر در جنوب کشور در منطقه ای گرم و خشک زندگی می کنیم باید عایق در برابر گرما و نور شدید خورشید باشد.

اگر در مناطق آلوده از جمله تهران و دیگر شهر های بزرگ ساکن هستید باید حتما از یراق مناسب استفاده کنید.

سایه بان های برقی تنوع زیادی دارند و می توانیم با توجه به نمای بیرونی و دکوراسون آن را طراحی کنیم

جنس سایبان برقی باید به طوری باشد که در برابر عوامل طبیعی همچون بارش باران ، تابش نور خورشید ، برف و … مقاوم باشد و به راحتی آسیب نبیند و پایه آن زنگ نزند.

سیستم داخلی یا همان موتور سایبان برقی معمولا اروپایی می باشد و همچنین بر روی سایه بان برقی به دلخواه می توانیم طرح یا تبلیغ دلخواهتان را به منظور جذب افراد مختلف سفارش دهید.

نکته مهم در سایه بان برقی این است که با توجه به تغییر محیط می توانیم آن را  به راحتی جمع و یا باز کنیم زیرا سایه بان برقی شامل  یک قطعه متحرک می باشد که با جریان برق کار می کند و به راحتی باز و بسته می شود.

سایبان برقی انواع مختلفی دارد : 1-سایه بان برقی بازویی  2-سایه بان برقی چتری  3-سایه بان برقی کرکره ای  4-سایه بان برقی سقف جمع شونده  5-سایه بان برقی فول باکس

سایبان چتری

این نوع سایه بان ها که شبیه به یک چتر هستنند را آلاچیق نیز می نامند روی یک پایه قرار می گیرند و برای حفاظت افراد یا وسایل بیرونی ساختمان در برابر وزش باد یا بارش باران  و تابش نور خورشید در فصول گرم استفاده می شوند و اگر اطراف آن را با نایلون یا پلاستیک شیشه ای بپوشانیم می توانیم در فصول سرد نیز از سایبان چتری استفاده کنیم.

سایه بان چتری ، سایه گسترده ای را نمایان می کند که در ساعات مختلف روز می توانید از آن در کنار دوستان و خانواده خود استفاده کنید.

برای سفارش و استفاده از سایبان چتری باید میزان بادی که می وزد را حتما بسنجید زیرا پارامتر مهمی در محل نصب این سایه بان ها می باشد.

اگر بخواهیم  فضای زیادی را گسترش دهیم باید از تعداد سایبان چتری بیشتری استفاده کنیم و در فاصله نزدیک در کنار هم قرار دهیم.

انواع پایه های سایبان چتری  از جنس پایه استیل  به دو شکل  می باشد : 1- سایه بان چتری پایه وسط   2- سایه بان چتری پایه کنار

سایبان چتری پایه کنار به دو صورت مربع و هشت ضلعی می باشد که طراحی زیبایی دارد.

محل استفاده سایبان  های چتری ، رستوران های ساحلی ، بیرون نشنن جلوی کافه ها ، حیاط خانه ها ، پارک ها و فضای های سبز می باشد.

انواع سایه بان چتری : 1-دستی 2- برقی

انواع پارچه برای سایه بان جتری می توان نام برد : 1- پارچه پی وی سی  2- پارچه نانو  3- پارچه برزنتی 4-پارچه فلکسی

سایبان پارکینگ

سایبان پارکینگ معمولا در هر فضایی که اتومبیل قرار می گیرد مانند پارکینگ دانشگاه ها و مدارس ، پاساژ های خرید، بیمارستان ها ، مجموعه های ورزشی ، پارکینگ هتل ها و تالار ها ، ادارات و سازمان ها و… استفاده می شود.

مسلما اگر بدنه اتومبیل شما حساس باشد به مرور زمان در برابر نور خورشید ، باران و برف آسیب می بیند به همین دلیل توصیه می شود که برای حفاظت رنگ بدنه اتومبیل از سایبان پارکینگ استفاده شود.

جنس سقف سایه بان پارکینگ باید بسار مقاوم در برابر عوامل طبیعی از جمله نور خورشید ، باران و برف باشد.

لازم به ذکر است که سایبان پارکینگ هایی که از جنس پارچه ای می باشند قابل شستشو می باشد و طول عمر بالایی دارند و می توانند گزینه مناسبی باشند و در برابر وزش باد و بارش باران و برف خیلی مقاوم می باشند و تنوع زیادی  در ظاهر دارند.

سایبان سقف جمع شو

سایبان سقف جمع شو یکی از انواع سایه بان های برقی  به صورت مدرن می باشد که به آن سقف متحرک نیز می گوییم و نحوه استفاده از آن بسیار راحت می باشد . جنس متریال سایه بان سقف جمع شو با توجه به آب و هوا و منطقه زندگی متفاوت می باشد که در فضاهای باز در تمام مناطق آب و هوایی کشور مورد استفاده قرار می گیرد.

سایبان سقف جمع شو ، در سال های اخیر بسیار مورد استفاده  وتوجه از سوی مصرف کنندگان قرار گرفته است زیرا می توان از آن در فضا هایی مانند کافی شاپ ها ، رستوران ها ، هتل ها ، فودکورت ها ، مجالس جشن ، مجالس عزا ، فضای بیرونی تئاتر ها ، محوطه ویلا ها ، فضاهای سبز مانند خانه باغ ، استخر روباز  و … استفاده کرد.

اجزای سایه بان سقف جمع شو : 1- سازه اصلی  2- سازه پارچه ای برقی  3-سیستم هوشمند و الکتریکی

قیمت سایبان

تمام قیمت های رائه شده توسط ما را می توانید از تمام شرکت های ارائه خدمات فروش و نصب سایبان مقایسه کنید. قیمت سایبان های ارائه شده توسط گروه سایه بان کاج با توجه به قیمت روز ارائه می گردد و هیچ گونه هزینه ی اضافی مورد نیاز نیست که توسط شما پرداخت گردد.

تمام یراق آلات مورد استفاده در فاکتور شما با نام برند ثبت می گردد که کی توانید هزینه هر یک را جدا بررسی کنید و از دیگر شرکت ها نیز بپرسید. ما به شما کمترین قیمت سایبان را ارائه خواهیم داد.

از جمله فاکتور هایی که در قیمت سایه بان اثر گذار خواهد بود بحث یراق آلات، جنس پارچه، هزینه ی نیروی متخصص و …. را شامل می شود. علاوه بر این ها اگر در دیگر شهر های ایران نیز نیازمند خدمات بودید باید هزینه ی حمل و نقل را نیز مازاد بر این ها در فاکتور محاسبه کنید.

نیروی کاری که در سایه بان کاج فعالیت می کنند همگی از نیروهای آموزش دیده در این حوزه اند که می توانند هر نوع سایبانی را برای شما اجرا و نصب کنند. همچنین خیال شما بابت جنس ارائه شده نیز راحت باشد زیرا ما گارنتی سایبان را نیز در دستور کار قرار داده ایم که خیال مشتری راحت گردد. تمام جنس های به کار برده در ساخت سایبان از بهترین ها هستند که ما آن ها را تضمین می کنیم.