بلاگ

عوامل مهم در طراحی سایبان زمین بازی

سایبان زمین بازی

ساخت سایبان زمین بازی دارای نکات ریزی است که حتما باید رعایت شود. شرکت سایبان کاج به بهترین شکل ممکن می تواند برای شما این کار را انجام دهد.

ایمنی

عناصر ساختاری سایبان نباید با مناطق استفاده از وسایل بازی که عامل اصلی جلوگیری از سقوط صدمات است ، مغایرت داشته باشد. ما با اطمینان از اینکه سازه های ما با خیال راحت و اطمینان بالا نصب می شود ، سی و سه سال در زمینه طراحی زمین های بازی تجربه داریم.

ارتفاع هوایی مناسب

تجهیزات بازی معمولی از چندین سیستم عامل و عناصر اتصال ، معمولاً در ارتفاعات مختلف تشکیل شده است. سایبان باید حداقل سطح استاندارد صنعت را داشته باشد تا آسیب ناشی از تماس به حداقل برسد.

اندازه ، قد و محل قرارگیری

قرار دادن نامناسب ، ابعاد و ارتفاع ورود باعث می شود که در زمان های مورد نیاز برای محافظت ، بیشتر قسمت مورد نیاز را در معرض تابش مستقیم آفتاب قرار دهید ، یا جایی که نیازی به سایه نداشته باشید! نرم افزار اختصاصی و برنامه ریزی دقیق ما از این اشتباهات پرهزینه جلوگیری می کند.

گزینه های طراحی

ده ها نوع طرح پارچه ای کشیده وجود دارد و معمولاً یکی از این موارد وجود دارد که برای هر کاربرد خاص مقرون به صرفه ترین و کاربردی ترین است. تجزیه و تحلیل و مشاوره در مورد این گزینه ها و انتخاب راه حل بهینه یکی از مهمترین مسئولیت های ماست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *