بلاگ

انتخاب فضای مناسب برای زندگی در فضای باز

انتخاب فضای مناسب

زمان زیادی برای برنامه ریزی و اجرای یک فضای مناسب برای زندگی در فضای باز برای خانه شما صرف می شود. اولین و مهمترین آنها سوالاتی است که همه ما در برخی از دوره های زندگی پرمشغله خود تعمق کرده ایم در حالی که با کنجکاوی به اعماق حیاط خانه خود خیره شده ایم. برخی از این سوالات ممکن است این بوده باشد: “من از قبل برنامه هایم را فهمیده ام ، اما زمان و تجربه لازم برای ساختن چیزهای بسیار پیچیده را ندارم.” “آیا ما به یک ساختار کامل نیاز داریم یا سایبان برای نیازهای ما کافی است؟” “من آشپزی و سرگرمی در خارج را دوست دارم ، اما در تابستان آنقدر گرم می شود و من هرگز نمی توانم هوا را پیش بینی کنم.”

درک این است که همه این سوالات با توجه به اینکه وقت ، تلاش و هزینه می تواند حتی بیشتر از حد برنامه ریزی شده آشکار و سنگین شود ، همه سوالات معتبر هستند. پاسخ ساده است. این محافظت در برابر عناصری است که همه ما می خواهیم. با این حال ، این در این مرحله است که چندان قابل حل نیست.

بهترین جهت طراحی یک حیاط خلوت عالی تعیین میزان استفاده از فضا و نحوه استفاده شما به طور خاص است. آیا شما یک خوراک خوار هستید که نمی توانید صبر کنید تا تمام آخر هفته کباب شود؟ حال استخر و صندلی های آفتاب گیر که فقط به مقدار کمی ویتامین D نیاز دارند ، اما نه زیاد. بعد از اینکه فهمیدید چه مدت در حیاط خصوصی خود می گذرانید ، ممکن است پاسخ ها کمی واضح تر شوند.

ما به عنوان یکی از شرکتهای برتر سایبان از همکاری در کنار شما برای تحقق بخشیدن به چشم انداز خانه خود لذت می بریم. از سایبان جمع شونده که فقط مناطقی را پوشش می دهد که در گرمترین زمانهای روز به آن احتیاج دارید ، تا پوشش سایه ای که به آلاچیق های موجود بازسازی می شود ، و سقف های باز شو Arcadia که پناهگاهی را برای شما فراهم می کنند و به شما امکان می دهند کاملاً تحت کنترل آفتاب باشید ، هر سبک از خانه خارج وجود دارد. خانه شما محل تجدید قوا و جمع آوری مجدد شماست ، پس چرا آن را راحت نکرده و سبکی را با بیش از 150 رنگ و پارچه های مختلف برای انتخاب انتخاب کنید. انتخاب بی پایان است و به ما اعتماد کنید. سایبان کاج تمام نیازها و رویاهای شما در فضای باز را حل می کند تا حیاط خلوت و فضای زندگی در فضای باز شما را ایجاد کند در حالی که مخروط شما ذوب نمی شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *